Ecza1 Nedir?

Ecza1’e Hoş Geldiniz :)
Ecza1 sadece eczacıların bulunduğu bir pazaryeridir. GLN numaranızla ücretsiz bir şekilde üye olup hemen alışveriş yaparak Ecza1’in avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Ecza1 İmkânlarından Kimler Faydalanabilir?
Ecza1’in imkânlarından kamu ve özel sektörde çalışan eczacılar, Eczacılık bölümünde mezun olanlar ve ecza depoları faydalanabilir. Bu sebeple GLN numarası ve kullanıcı adı ile üye olunmaktadır. Üyelik sonrası satın alma ya da satış işlemleri hemen başlayabilir, ekstra bir ücret yoktur. 

Nasıl Üye Olabilirim?
www.ecza1.com adresinde “GLN Numaranızı Giriniz” kısmına GLN numarası girilip “Hemen Üye Ol” butonuna basılır. Açılan ekrana aktif kullandığını e-posta adresiniz, Ecza1’de kullanmak istediğiniz kullanıcı adınız ve parolanız yazılır. “Üyelik Sözleşmesi şartlarını okudum ve kabul ediyorum.” kutucuğunu işaretlenir ve  “Üye Ol” butonuna basılır. Sistem mail adresinize aktivasyon maili gönderir. Bu maildeki linke tıklayınca üyeliğiniz onaylanır.

Her Üye Ecza1’de Satış Yapabilir Mi?
Ecza1’e üye olan herkes hem ürün alabilir hem de satabilir. Özellikle daha önce aldığınız fakat satamadığınız ürünleri ana sayfada “Ücretsiz İlan Ver” kısmından yükleyerek siz de kolayca satıcı olabilir ve stok fazlası ürünlerinizi değerlendirebilirsiniz. Elinizdeki atıl stoktan kurtulurken eczane bütçenize destek sağlamış olursunuz.

Ecza1’in Avantajları Nelerdir?
Ecza1’de bebek mamaları, hasta bezleri, stripler, eczane poşetleri vb. binlerce ürünle ilaç dışı ürünü çok uygun fiyata bulabilirsiniz.

Ecza1’de ki Fiyatlar Depolara Göre Niye Çok Uygun?
Ecza1’de satış yapan eczacılar, ilaç dışı ürünleri en yüksek mf bareminden ve özel iskontolar ile satın alıp Ecza1’de birim fiyat üzerinden satış yaparlar. Bir ürüne birden fazla satıcı fiyat teklifi yapabildiği için fiyatlarda aşağı doğru sürekli bir rekabet vardır.

Ecza1’de Alışveriş Yapmak Yasal Mıdır?
Ecza1’de sadece ilaç dışı ürünler, faturalı olarak satılmaktadır. İlaç dışı ürünlerin alınıp satılmasında yasal hiçbir kısıtlama yoktur.

Ecza1’de Alışveriş Yapmak Güvenli Midir?
Ecza1’de kredi kartınız ile alışveriş yapabilirsiniz. Kredi kartı bilgilerinizi ekrana girerken bankanızın sayfasına yönlendirilirsiniz ve kredi kartı bilgileri kesinlikle Ecza1 ile paylaşılmaz. Bunun yanında kredi kartınızdan çekilen alışveriş tutarı bankanızın havuzunda bekletilir. Ürün elinize ulaştıktan sonra ürünü inceleyip siz onay verince para satıcıya aktarılır.

Ecza1’de Kampanyalar Oluyor Mu?
Ecza1’de her güm birçok üründe yeni kampanyalar ve çok avantajlı fiyatlar oluyor. Sosyal medyada Facebook üzerinden Ecza1.com Bilgilendirme sayfasından bizi takip edebilir, günlük çıkan ekstra avantajlı şartlardan haberdar olabilirsiniz.

Ecza1’in kurucuları kimlerdir?
Ecza1, 9 eczane eczacısı tarafından kurulmuştur. Her konuda eczacı hassasiyeti ile yanınızda olunacaktır. Gönül rahatlığıyla Ecza1’i kullanabilir ve Ecza1’in avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Detaylı bilgi için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. 0850 214 98 66